Юлія Тимошенко організувала у Почаєві агітацію з дуже сумнівними цілями

Днями стало відомо, що ситуація з Почаївською Лаврою, Юлією Тимошенко і солодкими обіцянками її соратника Валерія Дубіля настоятелю Лаври отримала продовження.

Біля Почаївської лаври вже кілька днів активно «працюють» агітатори Тимошенко. Головна «обіцянка» УВАГА! – відновити право російської церкви.

Про це активно обговорюють у соцмережі. Агітатори Юлії Володимирівни бідкаються, що після надання автокефалії Православній Церкві України, церква Московського Патріархату стала певним об’єктом ущемлення. Але справедливість в контексті «руского мира» обіцяють повернути. Прийде Тимошенко до влади і наведе лад, а почне це робити із ліквідації Томосу. Але, напевно, Тимошенківці підібрали неправильні слова «вимолення» підтримки для Юлії Володимирівни. Адже місцеві жителі кажуть, багато людей обурені тим, що такі антиукраїнські повідомлення кандидатка в президенти використовує у передвиборчій агітації, ще й в Західній Україні.

Та якщо копнути глибше, її дії більш, ніж виправдані. Втомлені війною і здорожчанням життя українці легко пробачать Юльці будь-які посули “ущємльонним “, лиш би їм самим вона пообіцяла щось гідне. З іншого боку, значна частина східного електорату любить потеревенити про свіжовигадані кремлівськими фантазерами нелюдські утиски з боку бандер. Вони радо рознесуть по кухнях сусідок звістку про Юльку-визволительку і потягнуть голосувати за неї навіть лежачих хворих.

Вихолить, що і вівці ситі (обіцянками зі смаком тухлої гречки) і Тигрюля “в шоколаді”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *