Тимошенко уклала таємну угоду з Аваковим про покривання і вчинення фальсифікацій на виборах в обмін на серйозні посади

Частина перша: прихована загроза

Цього тижня стало достовірно відомо, що  Юлія Тимошенко  домовилася із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим про системну “допомогу” з боку Нацполіції у фальсифікаціях президентських виборів 2019. Юльці обіцяно різноманітні зловживання владою задіяними у виборах поліцейськими, зокрема вибіркове документування порушення виборчого законодавства. Це стало відомо з   надійного, наближеного до керівництва джерела в  ВО «Батьківщина» на умовах анонімності.

За даними домовленостями співробітники Нацполіції повинні будуть звертати найбільшу увагу на порушення з боку штабів БПП «Солідарність», а недотримання виборчого законодавства штабів «Батьківщини» (як то ймовірний підкуп виборців або незаконна агітація) максимально ігнорувати.

Велися розмови, що контроль над процесом фіксації порушення закону «Про вибори Президента України»  буде доручено новій людині у Департаменті оперативної підтримки Нацполіції МВС України. Саме на цей департамент покладуть обов’язки перевірки дотримання законності виборчого процесу. Наразі у функції Департаменту входить у тому числі моніторинг законності виборчого процесу. 

За повідомленнями з перевірених джерел, лідер «Батьківщини» раніше просила керівників «Народного фронту» призначити на посаду заступника голови Нацполіції свою людину — Олега Козловського , але на той час потрібні їй посади були зайняті. 51-річний Олег Козловський — генерал-майор, екс-начальник Управління СБУ в Луганській області. Звільнений з посади 23 квітня 2018-го року.

Це наштовхує на думку — а чи, власне, не під цілі Юлії Володимирівни у грудні 2018-го року створили новий структурний підрозділ — Департамент оперативної підтримки Нацполіції МВС України? Дальше більше — за деякими даними, після запланованої реорганізації в системі Нацполіції, з’явиться посада ще одного заступника керівника Нацполіції. Схоже, Козловський без посади не залишиться, як і Юлька без довіреного поліцейського “рішали”.

В обмін на послугу по вибірковому контролю над правопорушеннями під час виборчого процесу у разі перемоги Тимошенко на президентських виборах Арсенію Яценюку ймовірно обіцяно посаду прем’єр-міністра, а Арсену Авакову — віце-прем’єра (за іншими даними збереже посаду міністра внутрішніх справ).

Це вона і є — політична крупція у всій красі. Крупні і досвідчені політичні гравці, впевнені у своїй безкарності, використовують різноманітні можливості по фальсифікаціях у яких нема явного криміналу або ж він гарантовано не може бути доведений (у суді).

Частина друга: так і сталось, як гадалось

Сьогодні, 28 січня, через годину після публікації даної новини на Нова Влада, стало відомо, що Арсен Аваков призначив Олега Козловського заступником голови Нацполіції — начальником Департаменту оперативної підтримки.

У даному випадку ставка робиться на отриманні «штучним способом» потрібної кількості голосів під час їх підрахунку на рівні територіальних виборчих комісій. За деякою інформацією зараз обласні офіси «Батьківщини» займаються підбором не лише членів ОВК та ДВК, а й довірених осіб для специфічної роботи з не надто сумлінними виборцями в усіх регіонах України. Нагадаємо, що в Україні давно відпрацьована схема, коли виборець, при продажі свого голосу, повинен сфотографувати бюлетень і показати фото “спонсору” із партійного штабу, який в обмін на фото видає кошти.  

Оночасно, за інформацією одразу кількох джерел, у штабі ВО “Батьківщина активно ведуться пошуки повного тезки діючого президента – Порошенка Петра Олексійовича – щоб той зіграв роль «технічного кандидата» на майбутніх президентських виборах. Якщо ж повного тезки знайти не вдасться, за зміну імені потенційному «кандидату» готові щедро заплатити. Ще одна “сіра” технологія, у якій, між іншим, нічого незаконного нема, на відміну від злочинної змови про покривання фальсифацій поліцією.

  • Використовуючи підставного кандидата, можна заплутати значимий відсоток виборців — більшість людей не дуже уважно читають бюлетень (з десятками претендентів) і обмежуються пошуком прізвища кандидата, не вивчаючи інші, зазначені у  бюлетені дані (як то дата і місце народження). Таким чином, зменшується кількість голосів, за кандидата проти якого виставляють повного однофамільця. Люди ж похилого віку (статистика підтверджена особистими спореженнями на виборах) без вправного роз’яснення ситуації з повними тезками майже гарантовано віддадуть голос першому тезці у бюлетені. Так працює цей перевірений роками легальний “хак” по “відкусуванню” голосів.

 

Нагадаю, що у Тернопільській області Юлька вже оформила ставку на поліцаїв у виборчих фальсифікаціях і маніпуляціях. Її “відставний орел” Василь Облещук встиг показати себе у справі.

Джерело: vybory.te.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *