Чи мав би народний депутат ще й дах сам ставити: Олег Барна обурився на звинувачення в пресі

Із першим заступником голови Чортківської райдержадміністрації, що на Тернопільщині, народний депутат України Олег Барна побував у Коцюбинчиках Чортківського району, де обвалилися покрівля і стеля клубу.

Із сільським головою, іншими жителями села оглянули завали. Погодилися із попередньо визначеною причиною: малий заступ металевих ферм, що опиралися на цеглу, а не бетонний армопояс. Обвал стіни викрив будівельний брак і низку проблем місцевого рівня.

Обвал Улашківського будинку культури 11 років тому стався з цієї ж причини, але ще й під навантаженням великої кількості снігу. І слава Богу, що дах обвалився сам, а не під час ремонтних робіт разом із людьми. А тому Олег Барна виступив з ініціативою про негайну перевірку усіх громадських установ щодо їх придатності.

— Дізнавшись про таку проблему, на зустрічі із жителями села влітку я пообіцяв за найменшої нагоди допомогти, що й зробив без письмових звернень до мене з боку сільської ради. Пообіцяв — і виконав. Але згодом у районній газеті «Голос народу» вийшла стаття про те, що до мене зверталися посадовці села по допомогу, а я нібито не відгукнувся. Але це ж неправда! Мабуть, голова села забув телефонну розмову наприкінці листопада й мою обіцянку посприяти у виділенні 200 тисяч гривень на закупівлю євробляхи для перекриття клубу, що було підтверджено в постанові Кабміну від п’ятого грудня, а дах упав 21 грудня. Чи мав би народний депутат ще й дах сам ставити? Тож очевидно, що не варто на емоціях казати неправду — нібито я відмовив у допомозі, — говорить Олег Барна.

За його словами, районний депутат мав би лобіювати виділення коштів саме з районного бюджету на ремонт клубу, що на балансі району.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *