В Чортківському районі продовжують напрацьовувати стратегію розвитку

З метою визначення стану розвитку громад та пріоритетних завдань для вирішення у 2019-2021 роках на Чортківщині тривають зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного з активами громад населених пунктів району.

Така зустріч відбулася 24 січня із представниками сіл Стара Ягільниця, Шульганівка та Ягільниця. Присутніми на зборах були голови і секретарі сільських рад, місцеві депутати та мешканці сіл.

На початку зустрічей перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний розповів присутнім те, над чим працює влада району сьогодні та поставлені завдання на майбутнє. Окрім цього, Іван Ярославович прозвітував про ті проекти, які вдалося реалізувати в районі у 2016-2018 роках, відмітив що в с. Стара Ягільниця було реконструйовано будинок культури: перекрито дах, оновлено фасад, замінено двері та вікна, в с.Шульганівка відремонтовано майже 1 км дороги, зроблений ремонт будинку культури, в с. Ягільниця замінено дах в народному музеї історії та в будинку культури, в садочку замінено підлогу і опалення, реконструйовано школу.

Опісля сільські голови спільно з активом села озвучили Івану Заболотному узагальнююче бачення пріоритетних планів розвитку даних населених пунктів у 2019-2021 роках, а саме: в селі Стара Ягільниця – ремонт місцевої дороги, фасаду та даху в садочку, школі; в селі Шульганівка – ремонт дороги; в селі Ягільниця – створення на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини геріатричного центру, ремонт підлоги в будинку культури, зовнішнє утеплення дошкільного закладу.

Далі провідний спеціаліст відділу прийому громадян субсидій та допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зоряна Стадник проінформувала присутніх по питаннях, що стосувалися соціальної сфери населення та повідомила про нововведення по субсидіях. Тоді начальник відділу з питань цивільного захисту населення та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Борис Гусак повідомив про стан доріг у даних населених пунктах та надав відповіді, що стосувалися автобусних сполучень.

Підсумовуючи зустрічі перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний зазначав, що саме на таких зборах влада разом із активом села вирішують різні питання життєдіяльності населення, саме тут відбуваються конструктивні та ділові розмови щодо вирішення різних проблем, де також мешканці сіл мають змогу подавати пропозиції до плану регіонального розвитку нашого краю на перспективу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *