У Тернополі судять шахраїв, які підробили майже 40 тисяч стодоларових банкнот

Міськрайонний суд Тернополя призначив покарання шахраю, який підробляв американські долари. Триває розгляд справи щодо його спільника.

Як повідомили IA ZIK в управлінні СБУ в Тернопільській області, аферисти є мешканцями Львова. Фальшиві долари чоловіки реалізовували у Тернопільській та Львівській областях.

За даними слідства, вони використовували професійне поліграфічне обладнання й налагодили друк високоякісних фальшивих банкнот номіналом у сто доларів. Виробництво діяло у промислових масштабах.

У Тернополі судять шахраїв, які підробили майже 40 тисяч стодоларових банкнот
Правоохоронці затримали шахраїв у липні 2017 року в приміщенні однієї із рекламних агенцій Львова під час друку чергової партії фальшивої валюти.

На час затримання чоловіки встигли виготовити майже 40 тисяч заготовок підроблених стодоларових банкнот, вартість яких за курсом НБУ перевищувала б 100 млн грн.

«Суд визнав одного із фігурантів справи винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 15 та ч. 3 ст. 199 Кримінального кодексу України. Його оштрафували на 102 тис. грн. Судовий розгляд стосовно іншого фігуранта справи триває», – повідомили в управлінні СБУ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *