Суд за позовом тернополянки про незаконну забудову у парку перенесли

Суд у справі за позовом тернополянки Юлії Мамчак про визнання незаконною забудову у парку Національного відродження перенесли на 23 січня.

Представник КП «Тернопільбудінвестзамовник» , який мав надати необхідні для проведення експертизи документи- проект землеустрою щодо виділення земельної ділянки сьогодні на чергове засідання до Тернопільського окружного адміністративного суду не з’явився.

10 жовтня 2017 року, у парку Національного відродження почали будівництво соціально-спортивного центру «Вулична академія». За проектом, площа забудови 758, 23 метри квадратних. 11 жовтня 2017 року тернополяни у парку провели першу акцію проти забудови, у ній взяли участь близько 20-ти осіб – каже один з організаторів акції Олег Синовець. 13 жовтня минулого року створили ініціативну групу з 10-ти тернополян, яка займається організацією акцій протесту. Головою ініціативної групи обрали тернополянку Юлію Мамчак.

Останню акцію під назвою «Врятуй парк» провели на театральному майдані 28 жовтня цього року. У ній , за словами Олега Синовця, взяли участь близько 70-ти осіб. 9 жовтня голова ініціативної групи Юлія Мамчак подала позов до суду, щоб скасувати дозвільне рішення на побудову спортивного комплексу під назвою «Вулична академія» у парку національного відродження в Тернополі. 29 листопада відбулося перше судове засідання – повідомила Юлія Мамчак.

Суд у справі за позовом тернополянки Юлії Мамчак перенесли на 23 січня.

Суд у справі за позовом тернополянки Юлії Мамчак про визнання незаконною забудову у парку Національного відродження перенесли на 23 січня. Представник КП «Тернопільбудінвестзамовник» , який мав надати необхідні для проведення експертизи документи- проект землеустрою щодо виділення земельної ділянки сьогодні на чергове засідання до Тернопільського окружного адміністративного суду не з»явився. 10 жовтня 2017 року, у парку Національного відродження почали будівництво соціально-спортивного центру «Вулична академія». За проектом, площа забудови 758, 23 метри квадратних. 11 жовтня 2017 року тернополяни у парку провели першу акцію проти забудови, у ній взяли участь близько 20-ти осіб – каже один з організаторів акції Олег Синовець. 13 жовтня минулого року створили ініціативну групу з 10-ти тернополян, яка займається організацією акцій протесту. Головою ініціативної групи обрали тернополянку Юлію Мамчак. Останню акцію під назвою «Врятуй парк» провели на театральному майдані 28 жовтня цього року. У ній , за словами Олега Синовця, взяли участь близько 70-ти осіб. 9 жовтня голова ініціативної групи Юлія Мамчак подала позов до суду, щоб скасувати дозвільне рішення на побудову спортивного комплексу під назвою «Вулична академія» у парку національного відродження в Тернополі. 29 листопада відбулося перше судове засідання – повідомила Юлія Мамчак.

Опубліковано UA: Тернопіль Пʼятниця, 18 січня 2019 р.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *