На Тернопільщині збільшується виробництво сільськогосподарської продукції

На Тернопільщині третій рік поспіль нарощують обсяги виробництва аграрної продукції. За попередніми даними, в 2018 році індекс сільськогосподарської продукції порівняно з 2017 роком становив 103,9%, у тому числі у сільськогосподарських підприємствах – 107,2%, у господарствах населення – 99,6%.

Питома вага області в загальному обсязі виробництва сільськогосподарської продукції України складає 3,7%. У розрахунку на одну особу обсяг виробництва продукції сільського господарства становить 9317 грн, що на 2996 грн більше, ніж у середньому по країні.

Виробництво продукції рослинництва за рік збільшилось на 5,2%. В області наростили обсяги виробництва окремих видів зернових культур, ріпаку, сої, картоплі, плодів та ягід.

Зважаючи на скорочення поголів’я великої рогатої худоби та свиней, виробництво продукції тваринництва на Тернопільщині в 2018 році у порівнянні з 2017 роком скоротилось на 0,3%, у тому числі у господарствах населення – на 4,3%. У сільськогосподарських підприємствах виробництво продукції тваринництва зросло на 8,4%, – повідомляє Головне управління статистики в Тернопільській області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *