Суд проти Тернопільської міської ради перенесли на кінець місяця (відео)

Суд у справі Ростислава Небельського проти виконавчого комітету Тернопільської міської ради про визнання нечинним рішення про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Тернополя відбудеться 31 січня о 14 годині.

Таке рішення суддя Надія Дерех прийняла сьогодні на підготовчому засіданні в Тернопільському окружному адміністративному суді. Представники третьої особи сторони відповідача – управління транспорту та зв’язку Тернопільської міської ради на суд не з’явилися.

Через канцелярію суду подали клопотання проводити засідання без них, каже суддя Надія Дерех. Представник відповідача Віталій Гірняк давати коментарі відмовився. 31 грудня 2018 року журналісти “Новин” підготували сюжет про те, як за рік змінювались тарифи на проїзд.

Суд у справі про визнання нечинним рішення про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Тернополя

Суд у справі Ростислава Небельського проти виконавчого комітету Тернопільської міської ради про визнання нечинним рішення про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Тернополя відбудеться 31 січня о 14 годині. Таке рішення суддя Надія Дерех прийняла сьогодні на підготовчому засіданні в Тернопільському окружному адміністративному суді. Представники третьої особи сторони відповідача – управління транспорту та зв’язку Тернопільської міської ради на суд не з’явилися. Через канцелярію суду подали клопотання проводити засідання без них, каже суддя Надія Дерех. Представник відповідача Віталій Гірняк давати коментарі відмовився. 31 грудня 2018 року журналісти "Новин" підготували сюжет про те, як за рік змінювались тарифи на проїзд. https://www.facebook.com/ua.ternopil/videos/2055490884518547/

Опубліковано UA: Тернопіль Пʼятниця, 18 січня 2019 р.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *