Очільник Зборівщини та громада визначили перспективи розвитку села Мильне

15 січня відбулася зустріч голови Зборівської РДА Ігоря Яворського з активом громади Мильнівської сільської ради.
Порядок проведення зустрічі передбачав звіт очільника району про розвиток Зборівщини у 2015-2018 роках. Присутні переглянули відеофільм про роботу Тернопільської обласної державної адміністрації та Зборівської районної державної адміністрації щодо перспектив розвитку усіх галузей Зборівського району.
Також керівник району вручив грамоту сільському голові Ігорю Караїму за активну життєву позицію, ініціативність, вагомий внесок у розвиток очолюваної громади, інфраструктури її населених пунктів та багаторічну сумлінну працю. Нагадаємо, що до цієї громади відносяться два села: Мильне і Бліх, де на данний час проживає 1103 жителі.
Начальник управління соціального захисту населення Світлана Мелих проінформувала присутніх про усе, що стосується соціальної сфери населення та нововведення по субсидіях.
Сільський голова Ігор Караїм підготував звіт про виконану роботу, основні досягнення та проекти, які реалізувалися на території Мильнівської сільської ради у 2018 році. Основним таким досягненням він вважає відкриття пожежної частини у с. Мильне Зборівського району.
Найактуальнішими питаннями перспективи розвитку сіл на 2019- 2021 роки було визначено: реконструкція водопостачання у с. Бліх; ремонт місцевих доріг; реконструкція дахового покриття у садочку та амбулаторії; заміна вікон у місцевому навчальному закладі; косметичний ремонт будинку культури у с. Бліх; залучення іноземних інвесторів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *