«Обласна рада завжди підтримувала і надалі підтримуватиме такі креативні навчальні заклади», – Віктор Овчарук

Наголосив голова обласної ради, відвідуючи Кременецьку  обласну гуманітарно-педагогічну академію ім. Тараса Шевченка.

Як повідомлялось раніше, очільник обласної ради здійснив робочий візит на Кременеччину, у рамках якого взяв участь у раді регіонального розвитку району, ознайомився із роботою нововідкритого відділу інтервенційної кардіології реперфузійної терапії та ренгеноендоваскулярної хірургії,  оглянув матеріально-технічну базу лікувального закладу, побував у відділі гемодіалізу цієї ж медичної установи та у Кременецькій  обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка.

В освітньому  комунальному закладі Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук зустрівся із педагогами, побачив матеріально-технічну базу, ознайомився із мистецькими та науковими здобутками академії.

«Надзвичайно добре, що разом із неймовірною історично-культурною спадщиною вам вдалося поєднати найновіші досягнення техніки. Ваші студенти показують хороші результати не лише на рівні України, а й за кордоном, – зазначив Віктор Овчарук.- Обласна рада завжди підтримувала Кременецьку  обласну гуманітарно-педагогічну академію ім. Тараса Шевченка, минулоріч бюджет якої становив 42 мільйони гривень. Разом з тим є певні проблеми, адже навчальний заклад фінансується областю, а 40 % серед студентів – вихідці з інших регіонів. Тому нам необхідно спільно звертатися до центральних органів влади щодо вирішення питання фінансування».

Ректор академії, кандидат фізико-математичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Афанасій Ломакович подякував обласній раді за підтримку, поінформував очільника найвищого представницького органу краю про роботу ввіреного йому закладу та розповів про підготовку до відзначення 200-ліття Волинського ліцею.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *