Кожна громада Тернопільщини розробить стратегію розвитку на наступні три роки

У Тернопільській області активно працюють над планом розвитку як самого регіону в цілому, так і кожного населеного пункту зокрема.

За розпорядження голови облдержадміністрації Степана Барни вже другий місяць у райцентрах відбуваються Ради регіонального розвитку, де підбивають підсумки діяльності районів за останні роки та окреслюють плани та перспективи розвитку на наступні.

Окрім того, ще одним розпорядженням голови ТОДА такі ж ради регіонального розвитку мають відбутися у кожному населеному пункті області. Під час засідань місцеві керівники спільно із жителями мають розробити стратегічний план дій у своєму регіоні на наступні 3 роки. До засідань планують залучати максимальну кількість населення, щоб спільними зусиллями обрати шляхи свого розвитку. Це стосується таких питань, як безпека, освіта, медицина, розвиток інфраструктури, відновлення доріг, децентралізація, підтримка малого та середнього бізнесу тощо.

Нещодавно таку виїзну зустріч із головою РДА провели у селах Мшанець, Дітківці, Хомівка, Городище, Носівці Зборівського району. Під час зустрічі було висвітлено роботу райдержадміністрації, заслухано звіти сільських рад та пропозиції місцевих депутатів, громад щодо виконання першочергових завдань по кожному населеному пункту на 2019-2021.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *