В Теребовлянському районі розробляється план перспективного розвитку на 2019-2021 роки

З метою визначення пріоритетів на напрямків розвитку району на цей період, що охоплюють ключові аспекти життєдіяльності і розвитку в Теребовлянській райдержадміністрації заплановано проведення зустрічей керівництва виконавчої гілки влади району з активами громад.

Так, з 11 січня проект зустрічей з громадськістю стартував у селі Вишнівчик. На базі місцевої школи відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації та Золотниківської ОТГ з активами сіл Вишнівчик, Зарваниця та Сапова.
Голова РДА Юрій Ништа повідомив жителям сіл, що зроблено в районі у 2016-2018 роках, основну увагу акцентуючи на реалізації інвестиційних проектів.

Голова Золотниківської ОТГ Данило Бугай презентував результати роботи, головні досягнення та найуспішніші інфраструктурні проекти об’єднаної громади в контексті процесів децентралізації. Його виступ доповнили старости сіл: Вишнівчик – Романія Лукачович та Зарваниця і Сапова –  Світлана Грабик, які, зокрема, поінформували, що конкретно зроблено у підпорядкованих їм населених пунктах.

Про основні здобутки в галузі освіти, зокрема створення опорних навчальних закладів в об’єднаній територіальній громаді, яких є вже два, звітувала заступник голови  Золотниківської ОТГ Ольга Кузьменюк. Продовжила тему створення опорної школи в умовах децентралізації директор Вишнівчицького опорного закладу Ірина Карачка.

Як впроваджується реформа сільської медицини громадськість ознайомив головний лікар Вишнівчицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Зіновій Скірак.

«Як бачимо, і за державні кошти, і за власні кошти ОТГ, надходження яких збільшилось у зв’язку із реформою децентралізації, зроблено досить багато. Наскільки ефективною та якісною є робота Золотниківської ОТГ, нехай визначає громада. Як голова райдержадміністрації – я завжди відкритий для спілкування, дискусій, об’єктивних зауважень і ділових пропозицій. Впевнений, разом ми зможемо зберегти та примножити всі позитивні надбання», – наголосив Юрій Ништа та закликав мешканців сіл подавати свої пропозиції до плану регіонального розвитку нашого краю на перспективу.

Під час зустрічі з громадськістю говорили про плани та пріоритети на 2019-2021 роки. Так, продовжать оснащувати матеріально-технічні бази освітніх та медичних закладів, ремонтувати дороги, будувати нові та проводити реконструкцію раніше збудованих об’єктів, реалізовувати реформи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *