Бізнесу Тернопілля відшкодовано 411 млн грн податку на додану вартість

У січні-грудні 2018 року 110 суб’єктів господарювання Тернопільщини заявили бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок в сумі 482 млн грн, що на 54 млн грн більше, ніж у 2017 році. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

Станом на початок січня 2019 року відшкодовано платникам податків області з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 411 млн грн податку на додану вартість. «Своєчасно відшкодувати ПДВ вдалося за рахунок запровадження Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, адже процесс повернення платникам бюджетних коштів став максимально швидким і прозорим», – акцентував Ігор Юлійович.

Разом із тим фахівці фіскальної служби виявили зловживання окремими суб’єктами господарювання. Так, за результатами проведених перевірок впродовж 2018 року упереджено бюджетне відшкодування ПДВ на 3 млн грн, що 2,8 млн грн більше, ніж у 2017 року.

На початок цього року загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок цього податку становив 112 млн гривень. Із них 101 млн грн перебувають на стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів, ще 11 млн грн – у процесі судового та адміністративного розгляду. Залишок невідшкодованого ПДВ на розрахунковий рахунок становив 47 млн гривень.

Сектор комунікацій головного управління ДФС у Тернопільській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *