Хворі Теребовлянського, Гусятинського та Підволочиського районів стали залежні від Тернополя (відео)

Відсьогодні з 10-ої години жителі Теребовлянського, Гусятинського і Підволочиського районів викликають лікарів швидкої за допомогою диспетчерів у Тернополі.

Створення єдиного диспетчерського пункту в області – частина медичної реформи, каже головний лікар Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайло Джус.

О 12 годині у цьому пункті у Тернополі побували кореспонденти. Диспетчери показали як комунікують з новими бригадами і пацієнтами у районах.

Бригади швидкої допомоги Теребовлянського, Підволочиського і Гусятинського районів запрацювали у єдиному диспетчерському центрі

Відсьогодні з 10-ої години жителі Теребовлянського, Гусятинського і Підволочиського районів викликають лікарів швидкої за допомогою диспетчерів у Тернополі. Створення єдиного диспетчерського пункту в області – частина медичної реформи, каже головний лікар Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайло Джус. О 12 годині у цьому пункті у Тернополі побували наші кореспонденти. Диспетчери показали як комунікують з новими бригадами і пацієнтами у районах.

Опубліковано UA: Тернопіль Середа, 9 січня 2019 р.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *