На Тернопільщині почали виплачувати субсидії грошима

Повна монетизація субсидій розпочалася на Тернопільщині. Відповідно до рішення Уряду, відтепер субсидії виплачуватимуть грошима. Насамперед нововведення стосуються тих громадян, що звертаються за субсидіями вперше з 2019-го року. А з жовтня монетизація охопить всіх субсидіантів.

 

Як повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський, користувачам субсидій відкриватимуть рахунки в «Ощадбанку».

 

«Субсидіанти матимуть рахунки в «Ощадбанку» для покриття витрат на комунальні послуги, зекономлені гроші можна буде використати на власний розсуд після завершення опалювального періоду. З 1-го січня 2019-го року монетизовуватимуть субсидії тим особам, які звернуться вперше. А з жовтня за аналогічною системою призначатимуть субсидії всім користувачам. Але для тих громадян, які вже користувалися субсидією, поки що змін немає ніяких. Також ніяких змін немає і в безпосередньо механізмі призначення субсидій. Проте змінюється сама система надання субсидій. І наразі виробляються технічні механізми щодо реалізації нововведень. Відбувається синхронізація баз даних, обмін інформацією між місцевими управліннями, Міністерством соціальної політики, «Ощадбанком», оскільки саме ці три інституції будуть задіяні у процесі монетизації субсидій», – каже Вадим Боярський.

Відтак жителям краю, які звертаються за субсидіями з 1-го січня, починають нараховувати субсидії грошима на рахунки в «Ощадбанку». Хоча безпосередньо умови призначення субсидій не змінилися.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *