На Монастирищині представник «БПП – Солідарність» вирішив нову громаду залишити без податків

Напередодні нового року на Тернопільщині утворилася нова Монастириська громада, до якої ввійшло саме місто і шість навколишніх сіл. Її головою став представник ВО «Свобода» Андрій Старух. Щоб не дати спокійно розвиватися новоутвореній громаді, голова Монастириської РДА, представник президентської партії Степан Бойко (на фото) вирішив організувати цілу схему.

З кожною новою громадою, районна гілка влади стає непотрібною, але покерувати хочеться. Тому районна влада вирішила всі більш-менш притомні підприємства вивести з нової Монастириської громади.

– Втихомирились передвиборчі амбіції, хтось комусь показав і доказав, але 2019 рік починається для нашої громади з великої, масштабної афери, яка ніякої користі для громади не принесе. Підприємці та підприємства наближені до районних чиновників знімаються з реєстрації у м. Монастириськах і реєструються, наприклад в с. Задарів чи інших селах, які не ввійшли в ОТГ. За такої ситуації левова частка податків не буде сплачуватися в бюджет Монастирської громади, – повідомила громадський активіст Ірина Ванат.

Якщо про цей факт саботажу місцевої влади до процесу децентралізації і надалі буде замовчувати голова новоствореної Монастириської ОТГ Андрій Старух (представник ВО «Свобода»), то чи не є це мовчання платою за свою перемогу на виборах?

10 лютого має відбутися перша сесія Монастириської об’єднаної громади і тоді стане зрозуміло, яку позицію займає голова громади щодо схем, які організував представник «БПП-Солідарність».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *