Сьогодні ми уже не завершуємо довгобуди, а будуємо нові об’єкти, – Степан Барна про закладення капсули на зведення нової школи у селі Шупарка (фото)

«Сьогодні ми виконуємо ще одну поважну місію – закладаємо фундамент школи у селі Шупарка Борщівського району». Наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час закладення капсули на будівництво сучасної школи, – інформує прес-служба ОДА.

Новий навчальний заклад у цьому селі просто необхідний, адже тому, який є, – понад сотню років. І тепер там тісно навчатися 160 учням із двох сіл Шупарки та Худіївки.

shuparka-shkola-2019-7

«Я впевнений, що понад 170 дітей, на яких розрахована дана школа, будуть навчатися в комфортних умовах та матимуть можливість розвивати наше село. Чому це відбувається? Бо стратегія держави якраз полягає в тому, щоб зробити максимально доступною послугу для людей», – підкреслив Степан Барна.

shuparka-shkola-2019-3

І ці кроки уже стали системними, адже майже у всіх школах області відбулися зміни, починаючи від заміни вікон до облаштування нових кабінетів природничо-математичного спрямування.

shuparka-shkola-2019-4

Будівництво школи в Шупарці розпочалося наприкінці грудня. Розраховано на три роки. Фінансування відбувається з державного Фонду регіонального розвитку. Вартість об’єкта – майже 60 млн. грн. «Це один з перших об’єктів, де за останні три роки ми вже не працюємо над завершенням довгобудів, а розпочинаємо нове будівництво», – акцентував голова ТОДА.

shuparka-shkola-2019-1

Також Степан Барна додав, що, завдяки ініціативі народного депутата України Олега Барни, уже закладено 4 млн грн на ремонт дороги до Шупарки.

shuparka-shkola-2019-5

shuparka-shkola-2019-6

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *