Почаївська Лавра Московської церкви під патронатом Юлії Тимошенко!

Життя в Почаївській Лаврі напередодні отримання Українською православною церквою Томосу завмерло в очікуванні і невизначеності майбутнього. Уже 6 січня Вселенський патріарх Варфоломій вручить предстоятелю православної церкви України Епіфанію довгоочікуваний документ, яким закріпить її євхаристійне єднання із Константинополем. Назавжди відійде у небуття 300-т річне панування Московсько-ФСБ-шної секти. Подія, на яку чекало не одне покоління українців нарешті відбудеться.

З отриманням Томосу українська церква зіткнеться з внутрішньою боротьбою підданих ФСБ-МП, які заявили про свою відданість Москві. Розуміючи становище Почаївської Лаври, її настоятель владика Володимир намагається заручитись підтримкою впливових людей. Одним із перших на допомогу кинувся лідер Опозиційного блоку Юрій Бойко, який у своєму інтерв’ю з-під куполів Лаври пообіцяв «надавати юридичний супровід лаврі» (https://www.youtube.com/watch?v=kPQi98nY38U).

Якщо позиція Ю.Бойка є зрозумілою, то яким чином пояснити перебування напередодні Різдва у Почаївській Лаврі соратника Тимошенко – Валерія Дубіля

04 січня шикарне AUDI Q7 (на фото – в’їзд зі сторони семінарії)

з номерами 5995 помпезно в’їхало в Лавру (на сайті НАЗК вказано, що у власності його родини дійсно перебуває позашляховик вказаної марки, 2016 р.в. – https://declarations.com.ua/declaration/nacp_6355edf8-061c-40a2-92cf-cba4ae6220c4). Для чого Юля Тимошенко, яка на саме Різдво ніжиться на теплих заокеанських пісках, делегувала в Почаїв свого підданого, достеменно не відомо. Очевидці зустрічі настоятеля Лаври Володимира із нардепом говорять, що після від’їзду народного обранця, Владика перебував в піднесеному настрої. Навіть проговорився, що Юля Володимирівна окрім цінного подарунка, пообіцяла індульгенцію та всесторонню підтримку, а після обрання її президентом – перегляд питання про отримання Томосу, відміну закону, який перейменував УПЦ – в московську церкву, а також скасування рішень уряду про розпорядження Януковича від 2003 року про п’ятдесятирічну безоплатну оренду Лаври московською церквою. Це при тому, що на всіх телеканалах, бігбордах і в інтернеті, Юля Тимошенко щиро і по-материнськи віддано дивлячись в очі виборцям, заявляє про підтримку об’єднаної Церкви.

Скидається на те, що заради довгоочікуваної перемоги, Юлія Тимошенко готова, як в українській приказці, молотись і богу і чорту!

Юлія Тимошенко: Єдина помісна православна церква – це духовна основа для відновлення України

https://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-yedina-pomisna-pravoslavna-cerkva-ceduxovna-osnova-dlya-vidnovlennya-ukra%D1%97ni/

Юлія Тимошенко привітала українців із створенням Помісної Церкви

https://www.objectiv.tv/objectively/2018/12/18/yuliya-timoshenko-pozdravila-ukraintsev-s-sozdaniem-pomestnoj-tserkvi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *