На Тернопільщині здали в оренду найдорожчу земельну ділянку

У листопаді цього року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області проведено 10 аукціонів. Ділянки розташовані у Борщівському, Бучацькому, Гусятинському, Козівському, Підгаєцькому та Шумському районах.

На земельних торгах продали право оренди на 41 наділ сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Загальна площа земель склала 434,8272 га.

Розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 392,86 тис. гривень до 1,87 млн. гривень. Кошти, які надійшли завдяки проведеним земельним торгам у листопаді, орендарі будуть сплачувати впродовж семи років до бюджетів місцевих рад Тернопільської області. Ділянки передали для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення фермерського господарства.

Як повідомили у прес-службі Держгеокадастру, найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Денисівської сільської ради Козівського району Тернопільської області площею 8,0617 га, де стартова ціна піднялася до 184,96% від нормативної грошової оцінки і становить 73,11 тис. гривень, та на ділянку розташовану на території Малолуцької сільської ради Гусятинського району площею 29,0132 га де стартова ціна піднялася до 111,20% від нормативної грошової оцінки та становить 570,46 тис.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *