ДТП за участі сина відставного генерала міліції Федора Бортняка. Триває слідство

Як і обіцяли, ми пильно стежимо за розвитком слідства у справі ДТП, в якому винуватцем є названий син відставного генерала міліції Федора Бортняка, Перегінець Ярослав Валерійович. Наразі нам вдалося з’ясувати, що дана справа перенаправлена з міського відділу поліції в ГУ НП у Тернопільській області.

Сьогодні, о 14.00 Тернопільський міськрайонний суд обирав міру запобіжного заходу вбивці.

Під час засідання стало відомо, що винуватець ДТП – Перегінець Ярослав, раніше неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Представник прокуратури у своїй промові клопотав про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, строком на 60 дів.

Цікаво, що незважаючи на шквальний резонанс події (а можливо саме у зв’язку з ним), до сьогодні немає висновку медичної експертизи про вміст алкогольних чи наркотичних речовин у крові водія.

Слідчий суддя, заслухавши усі доводи сторін ухвали застосувати до Перегінця Ярослава запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Дія ухвали закінчиться 24 лютого.

Наголошуємо, що ми стежимо за розвитком цієї справи і наша мета – щоб винні особи були покарані, як цього вимагає Закон, незалежно від своїх родинних зв’язків!

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук ВО «Автомайдан» 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *