Вода для тернополян із січня подорожчає на 14%

Вода подорожчає на 14%. Таке підняття тарифів на водопостачання тернополянам слід очікувати уже з січня наступного року. 

Вже наприкінці січня тернополяни отримають платіжки за водопостачання за новим тарифом. Це анонсували у “Тернопільводоканалі”. Діючий тариф планують збільшити на 14%.

– З 1 січня 2019 року мешканці багатоповерхівок сплачуватимуть за централізоване водопостачання 16 гривень 42 копійки за один кубометр води. Мешканці приватного сектору будуть оплачувати в розмірі 15 гривень 84 копійки, – розповідає начальник планово-економічного відділу «Тернопільводоканал» Володимир Водовіз.

Востаннє тарифи на воду в Тернополі підвищували у жовтні цього року. Тоді тариф підняли на 17 відсотків.

– Тариф, який діяв до 14 жовтня, був неекономічно обгрунтований і досить суттєво не давав нам покривати наші витрати. Національна комісія прийняла рішення про коригування цих тарифів. Тому що дуже важливо мати тариф, який є актуальним, які відшкодовують повну вартість за електроенергію. Фактично 2018 рік ми працювали з тарифом, який тільки електроенергію не покривав мільйон гривень в місяць. Відповідно наросталися борги і підприємство наростило їх до 15 млн, – каже Володимир Водовіз.

Тернополян просять завчасно подавати показники лічильників та розрахуватись за надані послуги, згідно з тарифами, які діють сьогодні.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *