Тернопільщина показала дулю Бабі Юлі!

Результати виборів до територіальних громад Тернопільщини засвідчили повне фіаско партії Юлії Тимошенко! Судіть самі – у виборчій гонці в п’яти територіальних громадах на посаду голови партія Юлії Володимирівни не взяла жодного призового місця! Аграрії Тернопільщини, Свободівці отримали першість відповідно у Настасівській та Монастириській громадах. Партія діючого Президента Україна Петра Порошенка – у Копичинецькій міській та Білецькій сільській громадах. Голова Купчинецької сільської територіальної громади пройшов самовисуванцем.

Хоча, один кандидат від Юлії все ж таки був – у Копичинецькій громаді. Однак, виборці добре пам’ятають його «досягнення» і віддали за його перемогу трохи більше 180 голосів із чотирьох тисяч, які взяли участь у голосуванні. Кандидат Пеляк встановив і своєрідний рекорд, набравши на одній із дільниць м. Копичинці аж 8 голосів «за»!

Розклад депутатських крісел в територіальних громадах засвідчив, що громадяни Тернопільщини не ведуться на дешеві бабусині обіцянки, підкуп гнилою гречкою, а здатні тверезо і обдумано вибирати. Не допомогли також дешеві спроби купівлі виборців за 200 гривень від бабиного опричника Василя Деревляного, а також примазування до депутатів-переможців, які йшли самовисуванцями. Все на що спромігся регіональний «бютівець», а також його «професійно-мусорська» бригада – це здобути аж 23 мандати із 94 заявлених:

  • по Копичинецькій міській ОТГ – 3 із 26
  • Монастириській міській ОТГ – 6 із 26
  • Білецькій сільській ОТГ – 6 із 14
  • Купчинецькій сільській ОТГ – 7 із 14
  • Настасівській сільській ОТГ – 1 із 14.

Не густо, як для партії, яка заявляє про «цілковиту довіру» до бабусі у більшості регіонів і про унікальність, що «тільки вона здатна вивести Україну з прірви». Як вона зможе знизити ціни на газ, якщо її команда не здатна виграти виборів у громадах?! Не допомогли ні підкупи, ні проанонсована система агітаторів, ні пусті обіцянки!

Місцеві вибори для Тернопільщини, як і для усієї України, стали своєрідним індикатором, який ще раз засвідчив неможливість реанімації «дустових» політиканів на взірець Баби Юлі!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *