На Тернопільщині відбулися вибори. Зафіксували порушення та оприлюднили перші результати

Вчора, 23 грудня на території кількох ОТГ Тернопільської області відбулися вибори голів та депутатів.

Вибори відбулися у 5 громадах Тернопілля. Зокрема у Копичинецькій, Купчинській, Монастириській, Білецькій та Настасівській ОТГ. Також відбулися проміжні вибори депутатів по округах № 2,4 та 21 Байковецької сільської ради.

Під час волевиявлення працювали 6 територіальних та 45 дільничних виборчих комісій.

Ото ж за попередніми даними було зафіксовано одне грубе порушення , коли голова комісії у Білецькій ОТГ вийшла на півгодини з приміщення і разом з собою прихопила печатку. За даним фактом активісти написали заяву в поліцію.

Та попри все вибори відбулися і вже відомі перші результати. Отже у Настасівській ОТГ головою громади обрали сільського голову, який висувався від “Аграрної партії” – Миколу Злонкевича. За попередніми даними кандидат набрав більше 60 відсотків голосів.

У Монастириській ОТГ головою обрали чинного керівника – Андрія Старух. Кандидат, що балотувався від “Свободи” набрав більше 40 відсотків голосів.

У Копичинецькій міській ОТГ, за попередніми даними, на посаду голови громади перемогу здобув кандидат від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Павло Лосик. За нього проголосували понад 60 відсотків виборців.

В Білій перемогу з майже сорока відсотками голосів отримав кандидат від “БПП”, бізнесмен Дмитро Малик.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *