Народний депутат з Тернополя пояснив, що ми виграли з воєнного стану

Із закінченням року завершується і воєнний стан у частині України. Як вважає народний депутат з Тернополя Роман Заставний, не слід чекати, що воєнний стан продовжать чи поширять на інші області України.

«Із введенням воєнного стану ми виграли двічі. По-перше, як депутати, ми підтримали головнокомандуючого нашого війська — президента України. Інакше наші позиції на міжнародній арені були би дуже послабленими. Ми би продемонстрували, що у нас немає єдності всередині держави, тоді як ми перебуваємо в стані війни. А коли немає єдності між гілками влади всередині держави, немає резону і світовій спільноті допомагати країні, яка сама не шукає виходу з достатньо складної ситуації. 

А по-друге, введенням воєнного стану ми ще раз привернули до себе увагу і показали, що ситуація дуже складна, і вона вже виправдана з політичної точки зору», – підсумовує народний депутат.
Роман Заставний заявив, що підтримує вступ України в НАТО.

«Я за вступ у НАТО. Прикро, що багато політиків, які в тому числі бачать себе в майбутньому головнокомандувачами української армії, обходили це питання стільки років і не бачили цієї перспективи. Тобто я більш ніж переконаний, що коли б ми увійшли в НАТО 10 років тому, то ми би зараз не мали війни з Російською федерацією. Цивілізований світ цього би ніколи не допустив».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *