Що патрульні кажуть про закриту справу Овчарука, який пив валеріанку

  • “П’яна” справа голови облради Віктора Овчарука тягнулалась майже два місяці. В результаті її закрили.
  • Патрульні апеляцію не подавали, але чому суд закрив справу – не розуміють.

Їхав у лікарню, бо боліло серце, пив валеріанку, самостійно здав кров на визначення вмісту алкоголю у крові, поняті від свідчень відмовилися, а свідчення патрульних до уваги суд не взяв. Про це йдеться у постанові суду, яку оприлюднили 26 листопада. Останнє судове засідання у справі голови облради Віктора Овчарука відбулося 21 листопада, а постанову суд виніс 22 листопада. Справу закрили. Причина  – відмова від показів відразу двох свідків.

В управлінні патрульної поліції в Тернопільській області були шоковані такою постановою суду, адже вони дали усі свідчення та докази. Проте апеляційної заяви не подавали.

– Адвокат пана Овчарука каже, що патрульні не дотримались процедури, – каже начальник управління Богдан Шевчук. – Але направлення в медзаклад на огляд на стан алкогольного сп’яніння має бути написане патрульним. І проходити огляд потрібно теж за участі поліцейського. А те, що пан Овчарук протягом двох годин поїхав у медзаклад і пройшов огляд, то ми розуміємо хто це такий і яка в нього професія. Я не хочу на цьому зупинятися, але тут вже порушена процедура. Бо це потрібно було робити в присутності поліцейського. Чому суддя не взяв це до уваги – не розумію.

За словами Богдана Шевчука, патрульних на судові засідання взагалі не запрошували. Клопотання, щоб поліцейських долучили до справи, писало управління.

– В суді патрульні надали всі свідчення та докази, – каже пан Шевчук. – Так само перед тим нормально все було із понятими. Незаповнених протоколів, які заповняють поняті, ніхто не підписував. Один протокол був записаний зі слів понятого, а інший власноруч понятим. Я переглядав відео, ми свою роботу зробило.  Але бачте, як все перекрутили.

Начальник управління патрульної поліції пояснює, що є два способи написання пояснень: понятий сам пише в прокотолі свідчення і підписує, або з його слів записує патрульний і тоді понятий підписує.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *