Доходи районів на Тернопільщині зросли в 4 рази

До прикладу, цього року Тернопільщина отримала із ДФРР 194 млн. грн. 

Степан Барна наголосив, що сьогодні перед нами стоїть завдання наповнення місцевих бюджетів. Дві важливі складові, без яких цей процес неможливий, за його словами, – це створення нових робочих місць та підвищення заробітної плати.

Він поінформував, що загальний фонд власних доходів всіх рівнів бюджетів Тернопільської області у 2014 році складав 1,1 млрд. грн. Цього ж року ми завершимо рік із 3,9-4 млрд. грн.

Ще одна складова, яка говорить про розвиток регіону, – капітальні вкладення. «Ми проаналізували в розрізі Козівського району: капітальні вкладення з Державного фонду регіонального розвитку склали 48 млн. грн. Тоді як у 2014-ому Державний фонд регіонального розвитку всієї області складав всього лише 12,5 млн. грн., з яких встигли освоїти 6 млн. грн. Крім того, цього року в області ми отримали кошти із субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ – 90 млн. грн. (в розрізі трьох років – це понад 300 млн. грн., – ред.), субвенцію на соціально-економічний розвиток – понад 60 млн. грн. (в розрізі трьох років – це більше 230 млн. грн., – ред.). За цей час на умовах співфінансування нам вдалося реалізувати більше тисячі проектів. І на цьому не зупиняємо!» – узагальнив голова ТОДА.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *