Активісти розповіли, як тернопільські політики піаряться на малюках

Тернопільські політики порушують Закон України «Про освіту» й піаряться на дітях.

Випадки порушень оприлюднив Громадський рух «ЧЕСНО».

Активісти руху переглянули в соціальних мережах сторінки тернопільських депутатів і партій, які цьогоріч скористалися з нагоди попіаритись на дитячому святі. Як виявилося, місцеві обранці не тільки урочисто відвідують школи та дитсадки, а й роздають малечі подарунки – від себе, від своєї партії або благодійного фонду.

Зокрема, як повідомляють у «ЧЕСНО», з-поміж нардепів Тернопільщини на дітях не посоромився піаритися «свободівець» Михайло Головко. Він дарував вихованцям Збаразького дитячого садочка «Дзвіночок» солодощі з партійною символікою. Дитсадок розташований у межах виборчого округу №164, яким опікується депутат.

На подарунках вихованцям навчальних закладів Тернопільщини активісти впіймали також свободівця Ігоря Костюка, який є депутатом Тернопільської міської ради, і голову Тернопільської облради Віктора Овчарука («БПП»). Останньому закидають, що для власного піару він використовує офіційний сайт облради, де розміщено новину з фотозвітом про відвідування посадовцем дитячих садочків.

«Свободівка» Марія Баб’юк, як з’ясували в «ЧЕСНО», на дитячому святі звітувала про свою депутатську діяльність за рік. Захід вона провела в Галицькому коледжі ім. В. Чорновола, де працює директоркою. Розважали виборців та їхніх малюків студенти цього коледжу.

У громадському русі зазначають, що політики, які виступають з промовами у школах, порушують законодавство.

«Відповідно до статті 31 Закону України «Про освіту» політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти. Також статтею 80 визначено, що об’єкти та майно державних і комунальних закладів освіти не підлягають використанню не за освітнім призначенням», – зазначають активісти.

Також у русі нагадали, що благодійництво депутатів може бути безпосередньо пов’язане з парламентськими виборами, які наближаються.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *