У Білецькій ОТГ вночі спіймали на гарячому тітушок

Ситуація з виборами до Білецької ОТГ продовжує загострюватися. Цієї ночі місцеві активісти помітили підозрізилих осіб, які підкидали на подвір’я жителів Білої, В. Глибочка, Чистилова, Плотичі, Верхнього Івачова, Нижнього Івачова та Ігровиці газети з агітаційним “брудом” про одного з лідируючих кандидатів — бізнесмена Дмитра Малика. Двох розносчиків вдалося затримати до приїзду поліції, решта втекли.

Затримані були ідентифіковані:

Встановлені особи тушок які розносили о 4:00 ранку газети з видуманим брудом на Дмитра Малика.
1)Роман Чернета — штатний Радикал який за гроші бере участь у всяких провокаціях Радикальної партії та сім’ї Яциковських. Який бере активну участь у виборчому штабі Яциковського!
2)Ігор Мендик — браконьєр якого недавно спіймала поліція! Він будучи напідпитку не зупинився на вимогу поліції, влаштував погоню за собою. Зрештою поліція наздогнала його! В результаті в багажнику знайшли дві убитих косулі та незареєстровану рушницю!
Ось такі слуги у Яциковського. Думайте за кого будете голосувати!!!!

— пише у своєму фейсбуці Володя Хлібороб.

Всю історію  з коментарями родини Яциковських і затриманих викладено у шістьох постах все на тому ж фейсбуці.

Особисто мене не дивує, що хамелеони Яциковські, які хотіли і “рибку з’їсти” і Януковичу прислужити, намагаються облити брудом інших кандидатів. Самі ж то по вуха в багні, а якщо збоку ніхто з кандидатів на голову Білецької ОТГ не виглядатиме чистим, ще матимуть якийсь шанс.

От тільки виборці Білецької ОТГ, схоже зовсім не такі наївні лопухи, як про них думають Яциковські, і активно опираються спробам змішати з брудом кандидатів, які гідні їхніх голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *