“Свободівець” Михайло Головко до свят підготував тернопільським виборцям подарунок із запашком

“Свободівець” Михайло Головко до свят підготував своїм виборцям подарунок із запашком. А саме, пакунки з цукерками фірми “Конті”, яка у власності регіонала Бориса Колеснікова.

Наближаються вибори і депутати починають скуповувати виборців, замість того,  щоб приймати закони, які сприяли розвитку економіки. “Вам дали пакуночок, а ви йому уже дякуєте і прославляєте. Не продавайтесь, а вимагайте у нього гідних зарплат і пенсій. І ще, де його розпіарений закон про закупівельні ціни на молоко та  підтримку малих селянських господарств?” – пише Іван Лівар.

Ось так Свобода підкуповує виборців. На цукерках від регіоналів логотип “Свободи” і прізвище Головка. Що вам ще треба знати про політичну проституцію? – пише у мережі Фейсбук Павло Біляк.

До слова, чимало мешканців Тернопільщини задоволені подарунком. Пишуть, що відколи Головко в депутатах, відтоді і подарунки діти отримують. І не тільки в школах, а й і в садочках. 

Дякуємо народному депутату Михайлу Головку за подаруночки нашим дітям – що характерно – жодної цукерки від РОШЕН! Дякуємо за цей приємний сюрприз від”Миколая”- і за щиру дитячу радість маленьких українців – пише Nadiia Vrochynska Shurypa.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *