Очільник Тернополя зустрівся з Повноважним Послом США в Україні

Мер Тернополя Сергій Надал у рамках офіційної поїздки до Києва взяв участь у роботі круглого  столу, організованого Радою Європи, під час якого спільно з представниками Асоціації міст України, органів місцевого самоврядування та міськими головами обговорили актуальні питання розвитку електронного урядування та сервісів у роботі органів місцевого самоврядування.

«Мені приємно, що Тернопіль сьогодні активно впроваджує інструменти електронного урядування. І за результатами цієї роботи планується збільшення кількості електронних сервісів, які підвищили б ефективність діяльності Тернопільської міської ради та зробили б її роботу більш відкритою і доступною. Окрім того, завдяки цим сервісам, представники тернопільської громади матимуть більше можливостей долучатися до управління містом, надавати свої пропозиції та впливати на розвиток та процвітання свого міста», – відзначає Сергій Надал.

Перебуваючи у столиці України, очільник Тернополя провів також зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович, під час якої сторони обговорили план дій щодо можливостей ширшого залучення інвестицій Сполучених Штатів Америки у розвиток Тернополя, адже сьогодні наше місто активно співпрацює з проектами Агентства США з міжнародного розвитку USAID, одним з яких є «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Нагадаємо, у листопаді 2018 року Марі Йованович перебувала з робочою поїздкою  у Тернополі, під час якої протестувала роботу електронного квитка у міському громадському транспорті, відвідала«Ярмарок вакансій для органів місцевого самоврядування Тернопільської області», а також долучилася до відкриттяпершого ресторану МакДональдз у Тернополі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *