Верховний Суд відмовив у позові судді, яка сприяла рейдерському захопленню

Суддю Надію Ходачкевич назавжди звільнено з посади.

Верховний Суд відмовив колишній судді Тернопільського окружного адміністративного суду Надії Ходачкевич у задоволенні позову до Вищої ради правосуддя (ВРП). Суд постановив залишити скаргу Ходачкевич без розгляду та залишити у силі рішення ВРП про звільнення судді. Таким чином, тернопільська суддя остаточно втратила право повернутися на посаду.

Рішенням ВРП суддю Ходачкевич звільнили за незаконне рішення щодо видалення з реєстрів Товариства з додатковою відповідальністю “ЖЛ”, яке є власником Житомирської кондитерської фабрики. Цим рішенням було розпочато рейдерське захоплення фабрики депутатом від “Народного фронту” Сергієм Пашинським.

Незаконне видалення з реєстрів підприємства призвело до того, що без робочих місць залишились понад 3000 працівників фабрики, серед них 600 матерів-одиначок. Надія Ходачкевич не змогла відповісти кореспонденту інтернет-видання UA1, чи відчуває вона моральну відповідальність за втрату роботи такою кількістю людей.

За інформацією інтернет-видання UA1, наразі розпочато досудове слідство за фактом незаконних дій Ходачкевич та групи осіб, що призвели до матеріальних втрат в особливо великому розмірі.

Власник Житомирської кондитерської фабрики Ігор Бойко прокоментував остаточне звільнення судді на своїй сторінці у Facebook: “Наступний етап для судді Ходачкевич – кримінальна відповідальність, в’язниця, позов про відшкодування шкоди, завданої працівникам підприємства”.

Також бізнесмен зазначив, що усі судді, прокурори, поліцейські, які вчиняли протизаконні дії проти нього та співробітників його підприємства, понесуть кримінальну відповідальність.

“Я не зупинюсь ні перед чим, щоб покарати усіх негідників”, – написав Бойко.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *