Ігор Мосійчук напав на голову Тернопільської райдержадміністрації

На своїй сторінці у Фейсбук народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук розповів про неймовірно сміливий вчинок. Він, тобто Мосійчук, дав газетою по писку голові Тернопільської райдержадміністрації Олександру Похилому. Дав за те, що у цій газеті розповсюджують усіляку пасквілі про Радикальну партію і її лідера Олега Ляшка. А розповсюдженням займається саме Олександр Похилий і кандидат на голову Білецької ОТГ Дмитро Малик.

Якщо вірити Ігорю Мосійчику, то побитий голова і кандидат втікали від його міцної руки так, що поперевертали лавки і розігнали збори жителів села Івачів Горішній. І у цьому місці народний депутат, який так вболіває за Білецьку ОТГ, проводить паралелі з Януковичем. Той колись падав від яйця, а ці від одного виду опонентів.

Що тут додати? Воно, звичайно, Ігор Володимирович – чоловік дуже відважний. Сам –проти двох. І то не з пістолетом, як свого часу такий собі Пашинський, а з однією лиш газетою. Тут, щоправда, є маленьке запитання. А якби Мосійчуку газетою по писку? То вже зараз були б поставлені до відома і поліція, і прокуратура, і СБУ. А так нічого, так нормально, так можна. Це ж слуга народу дав по писку так би мовити самому народу.

Джерело

Від редакції vybory.te.ua додам, що в даний момент у фейсбуці Ігора Мосійчука вищезазначеної інформації знайти не вдалося, однак обстановка чимось таким попахує. Ймовірно, допис було видалено.

One thought on “Ігор Мосійчук напав на голову Тернопільської райдержадміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *