На Тернопільщині місцеві депутати вимагають захистити селян від нападів вовків

Двоє чоловіків потрапили до лікарні через вовків, які покусали їх, вдершись прямо на подвір’я. Обидва інциденти сталися у Бучацькому районі Тернопільської області.

Як розповідають місцеві жителі, раніше подібних випадків не відбувалося, а вовки у їхніх краях – рідкість. Громадяни одразу ж підняли паніку та почали просити про допомогу у влади.

Найпершими відреагували депутати Монастириської районної ради від ВО «Свобода». Голова депутатської фракції Роман Ділай направив звернення до найвищих державних посадовців міста Монастириська та району із вимогою негайного реагування на подію, яка сталася та направлення відповідних служб для мінімізації повторення схожих випадків, які несуть загрозу для здоров’я й життя громадян.

“Зважаючи на численні звернення громадян до депутатів Монастириської районної ради від ВО «СВОБОДА» фракція ВО «СВОБОДА» звертається до Вас з вимогою залучення всіх служб для швидкого реагування на критичну ситуацію, що мала місце у Бучацькому районі, а саме: двох мешканців сіл Білявинці та Старі Петликівці Бучацького району покусали вовки. Обидва чоловіки перебувають у лікарні.Звірі напали на людей прямо на їхніх подвір’ях. Люди розповідають, що раніше вовків у цій місцевості не помічали.
Враховуючи межування і відстань до сусіднього Бучацького району, просимо вжити заходів, спрямованих на забезпечення безпеки громадян Монастириського району, та терміново скликати необхідні комісії для швидкого реагування на цю подію.
На підставі викладеного, керуючись ст.13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», просимо розглянути дане звернення та надати відповідь у строки передбачені законодавством”, – йдеться у зверненні голови депутатської фракції ВО «Свобода» у Монастириській районній раді Романа Ділая.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *