Волкер вказав Тимошенко на відкриті двері: візит Юльки в США закінчився феєричним провалом, українці втомилися сміятися

Ряд достовірних джерел повідомляють, що візит Юлії Тимошенко в США закінчився для неї дуже неприємною розмовою з Куртом Волкером.

Про це повідомляє політичний оглядач Павло Нусс, посилаючись на свої джерела.

Їх бесіда закінчилася на підвищених тонах.

Нусс припускає, що Волкер зрозумів — Тимошенко, будучи проросійським кандидатом, намагається використовувати його положення спецпредставника Держдепу США по Україні для просування своєї сумнівної ідеї переформатування переговорних майданчиків, на які посилаються ЄС і США при накладення санкцій на РФ, в формат «Будапешт +» .

Джерела інформують Нусса, що Волкер пояснив Юльці — Будапештський меморандум, на якому Тимошенко наполягала, не має механізмів примусу до його виконання сторін, але може допомогти Росії уникнути санкцій, накладених за недотримання Мінських домовленостей.

Нусс вважає, що цей скандал активно замовчують у партії «Батьківщина», намагаючись не коментувати ні результатів, ні ходу зустрічі з Куртом Волкером.

«А тепер цікаво, хто проплатив рахунки перебування Тимошенко в США, переліт, послуги лобі-груп, кому це було вигідно, щоб поставити під сумнів нашого стратегічного партнера в ефективності мирного плану Президента Порошенко?», – задається питанням оглядач.

«Думаю, відповідь очевидна. Російським кураторам Тимошенко рекомендую надалі не утруднятися з гінцями від імені України в США і ЄС в особі Тимошенко, бо ніякого результату ці поїздки не принесуть», – продовжує Нусс.

Як раніше повідомляли Акценти, Тимошенко збожеволіла і звинуватила українців в геноциді, ідіотичний конфуз буде коштувати Юльці президенства.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *