Тухла гречка взамін на депутатство!

Напевно ще у багатьох мешканців Заліщицького, Борщівського районів та області в пам’яті новини про кримінальну справу, яку порушили правоохоронці за спроби організації Василем Деревляним та київськими політтехнологами системи підкупу виборців під час виборів до місцевих громад. Якщо пригадаєте, такий собі Валентин Ходулін, проживав у готелі «Крайня хата», звідки керував процесом підкупу. Взамін за вірний голос, В. Ходулін пропонував подачку у 250 грн. та трішки гречки .

Система було заблокована і ВО «Батьківщина» не отримала жодного голови територіальної громади та здобула заледь 25 відсотків із 50 обіцяних представницьких мандатів. Поговорюють, що за цей результат Василю Тимофійовичу «щедро» подякували і навіть хотіли зняти з голови обласної організації, але наш герой зобов’язався реанімуватись.

Амбіції Василю Тимофійовичу не дають спокою і він вчергове намагається здобути лідерство у «нерівній» боротьбі за прихильність виборців області перед лідером структури.

На цей раз на виборах обиратимуть голів громад та депутатський корпус до Копичинецької, Монастириської міських, Білецької, Купчинецької та Настасівської сільських територіальних громад. Однак, В.Деревляний діятиме хитріше і не своїми руками, а руками кандидатів. Такий висновок напрошується з поста користувача «фейсбука», який посилаючись на свого товариша-кандидата, поширив у себе на сторінці інформацію про нову схему.

З його слів, схема полягатиме у тому, що кожен потенційний депутат від «Батьківщини», укладаючи письмову угоду!!!, зобов’яже виборця проголосувати за політичну партію імені Юлі Тимошенко. Взамін буде виплата 200 срібняків та кілограм гречки. Достойна оплата за підтримку лідера партії, яка під час останнього голосування за розірвання Договору про дружбу і співробітництво України з Росією, не взяла участі.

Результати покажуть, але хочеться сподіватись, що виборці не купляться на дешеву обіцянку, а обере достойних!

Джерело: Dmytro Jurchenko

 

 

Протухла гречка за голос!

До мене звернувся кандидат в депутати до Купчинецької громади з обуренням щодо дій обласного та районного керівництва партії «Батьківщина» та осіб, які називають себе юристами (ніби то раніше працювали на місцевих виборах в області). Після бесід з кандидатами в депутати, вони роздали незаповнені договори і зобов’язали їх заповнити. Якщо кандидат не підбере відповідної кількості любителів Юлі Володимирівної, то вибори не будуть оплачені, а кандидатів знімуть з перегонів. У розділі 2 йдеться про оплату за голос і обов’язок сфотографувати бюлетень. Люди бояться криміналу і кажуть, що нинішні методи нічим не відрізняються від регіоналівських…
Знайомий каже, що обласний голова партії Деревляний дуже нервує і що дуже переживає за вибори, тому і вирішив заплатити пару гривень людям та дати протухлої гречки за позитивний голос.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *