Новоявлені радикали брудно усувають конкурентів

Чергові вибори до територіальних громад на Тернопільщині, які відбудуться 23 грудня мають усі шанси увійти в історію як найбрудніше, так зване «політтехнологічне тренування на селі» напередодні президентських виборів. Звичайно, що найбільше уваги приділятиметься виборам до Білецької територіальної громади, адже ці населенні пункти найближче до обласного центру. І вони вже виправдовують усі сподівання, бо лише тільки висунули кандидатів, як розпочався скандал. Радикальна партія Олега Ляшка вже подала позов до суду на свого колишнього голову, людину, яка від початків розбудовувала на Тернопільщині партійну структуру… Святослава Півторака. Тернополяни ще пам’ятають гасло: «Півторак прийде – порядок наведе!».

Хтозна, може б і навів, але гроші вирішують все, тому й пригледілася Радикальна партія, зовсім не радикальному сімейству Яциковських. Але заради влади, грошей можна на час виборів і радикальними стати, і худібку поцілувати, і стати захисниками селян, як кажуть: «Мета – виправдовує засоби». А ще більше, коли мета є корисливою.

Але повернімося до судового позову, основний аргумент, що Святослав Півторак не може балотуватися на голову Білецької територіальної об’єднаної громади від Руху нових сил М. Саакашвілі, бо він очолює районну організацію іншої партії… Політичної сили до якої він уже роками не має жодного стосунку і, що цікаво, навіть не був її членом. Дивина та й годі, нагадаємо, що після цього С. Півторака в юстиції зареєстрували як голову організації Радикальної партії Ляшка, і саме чи не завдяки йому Оксана Яциковська стала депутатом Тернопільської міської ради!… Може, тоді варто подати позов, щоб і її депутатство скасували?…

Здається тут уже нічого святого для Яциковських немає, добре ви усунули С. Півторака від посади в партії, навіть членства. Чоловік вирішив спробувати себе в іншій політичній силі, то для чого ви створюєте йому перешкоди? Невже так панічно боїтеся його, як дідько ладану? Чи так побоюєтеся Руху нових сил М. Саакашвілі?

Але що тут казати, після велета духу і слова Івана Франка Радикальна партія деградувала до Ляшка. А знаєте, чому Франко програв вибори на Тернопільщині? Бо на Збаражчині, звідки родом О. Яциковська виборці продали свої голоси. А потім такі, як це сімейство, у Тернополі й судили Івана Франка. Історія продовжується?..

Іван Хомчик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *