Від сьогодні на Тернопільщині інспектори патрульної поліції фіксують швидкість транспорту (відео)

Від сьогодні на Тернопільщині інспектори управління патрульної поліції фіксують швидкість транспорту за допомогою приладу TruCam, – повідомив керівник управління Богдан Шевчук. В області такий прилад один.

Спостереження ведуть з узбіччя дороги, де знаходиться припаркований службовий автомобіль з включеними проблисковими маячками синього кольору. Про використання приладу TruCAM водіїв повідомляє інформаційно-вказівний знак № 5.70, який означає «Фото-, відеофіксування порушень Правил дорожнього руху».

Використовувати пристрої TruCam у пілотному режимі в Україні патрульні поліцейські почали 8 жовтня. Із 16 жовтня патрульна поліція України почала штрафувати учасників дорожнього руху за перевищення швидкості, яке зафіксували ці пристрої. Повідомив керівник патрульної поліції Тернополя Богдан Шевчук. На Тернопільщину тоді, за його словами, прилади TruCam не надійшли. Зазначу, що за перевищення обмежень швидкості руху більше як на 20 км/год – штраф у розмірі 255 гривень. За перевищення швидкості більше як на 50 км/год штраф – 510 гривень.

Від сьогодні на Тернопільщині інспектори управління патрульної поліції фіксують швидкість транспорту за допомогою приладу TruCam

Від сьогодні на Тернопільщині інспектори управління патрульної поліції фіксують швидкість транспорту за допомогою приладу TruCam, – повідомив керівник управління Богдан Шевчук. В області такий прилад один. Спостереження ведуть з узбіччя дороги, де знаходиться припаркований службовий автомобіль з включеними проблисковими маячками синього кольору. Про використання приладу TruCAM водіїв повідомляє інформаційно-вказівний знак № 5.70, який означає «Фото-, відеофіксування порушень Правил дорожнього руху». Використовувати пристрої TruCam у пілотному режимі в Україні патрульні поліцейські почали 8 жовтня. Із 16 жовтня патрульна поліція України почала штрафувати учасників дорожнього руху за перевищення швидкості, яке зафіксували ці пристрої. Повідомив керівник патрульної поліції Тернополя Богдан Шевчук. На Тернопільщину тоді, за його словами, прилади TruCam не надійшли. Зазначу, що за перевищення обмежень швидкості руху більше як на 20 км/год – штраф у розмірі 255 гривень. За перевищення швидкості більше як на 50 км/год штраф – 510 гривень.

Опубліковано Новини ТТБ, обласне радіо Понеділок, 3 грудня 2018 р.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *