Скільки жителів Тернопільщини скористалися доступом до публічної інформації?

Протягом січня-жовтня 2018 року до територіальних органів ДФС у Тернопільській області надійшло 65 інформаційних запитів. Порівняно з відповідним періодом минулого року, їх кількість зросла на 21.

Найбільше інформаційних запитів надійшло до Головного управління ДФС в області – 56 запитів, звертались заявники і до Тернопільської ДПІ – 8 запитів і до Чортківської ДПІ – один запит.

За формою подання, 28 запитів надійшли поштою, решта (37) – електронною поштою.

Щодо категорії запитувачів, то від громадян надійшло 32 запити, від юридичних осіб – 19 запитів, від представників засобів масової інформації – 10, від об’єднання громадян без статусу юридичної особи – 3. Один запит отримано від інших органів виконавчої влади як розпорядників інформації.

У своїх запитах на інформацію запитувачі насамперед цікавляться доходами та сплаченими сумами податків суб’єктів господарювання, наявністю податкового боргу, поданням звітності, використанням реєстраторів електронних систем в громадському транспорті суб’єктами підприємницької діяльності, надання інформації про наявність найманих працівників у приватних підприємців, роботою комісій фіскальної служби в області, нелегальними автозаправними станціями.

Фахівці органів ДФС в області усі запити розглянули. Відтак 45 запитів задоволено та надано вичерпні відповіді, по 17 заявах відмовлено у наданні інформації, ще три запити надіслано належному розпоряднику інформації. Про це повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *