На Тернопільщині понад 200 підприємств підвищили людям зарплатню

Протягом десяти місяців цього року працівниками територіальних органів ДФС України заслухали керівників 20 підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку та єдиного соціального внеску. Як результат, 19 підприємців ліквідували зарплатний борг на суму 2,4 млн грн, з податку — 10,6 тис. грн, єдиного соціального внеску — 12,2 тис. грн.

Крім того, проведена індивідуальна роз’яснювальна робота із керівниками 145 підприємств. Відтак, 144 з них погасили заборгованість із зарплати на суму 5,2 млн грн, з податку на доходи фізичних осіб – 1,3 млн грн та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – понад 2,3 млн гривень.

Такого результату вдалось досягти завдяки вжитим заходам щодо недопущення виплати заробітної плати «в конвертах», детінізації економіки, погашення зарплатного боргу тощо.

Крім того, завдяки роз’яснювальній роботі з вищевказаних питань, на 598 підприємствах та організаціях області 572 з них підвищили рівень виплати заробітної плати. Як наслідок, до бюджету надійшло понад 6,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та більше 8,2 млн грн ЄСВ.

Про це повідомили у секторі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *