Екс-міліціонер, який працював на Януковича, має «зробити вибори» Юльки на Тернопільщині

На Тернопільщині «БЮТ» готує силовий сценарій проведення передвиборчої агітації і виборів. Про це свідчить залучення екс-керівника обласного МВС Василя Облещука, який «прославився» своєю діяльністю під час правління Януковича, коли розганяв мітинги націоналістів (докладніше: 1, 2, 3).

Із початком підготовки до президентських виборів 2019 року, Василь Облещук, якого тернополяни вже давно забули, спливає у рядах тернопільської передвиборчої команди Тимошенко. Він за дорученням Василя Деревляного залучає колишніх працівників міліції, які за різні свої злодіяння після проведення реформ не змогли потрапити до нової поліції.

Є інформація, що таким чином, БЮТ за допомогою колишніх міліціянтів розробляє плани диверсій на виборчих дільницях, які мають ставити під сумнів правомірність проходження виборчого процесу. Для того, щоб потім можна було домагатися скасування невигідних БЮТу результатів виборів на окремих дільницях чи округах.

Для того, щоб повністю заблокувати справжню думку людей про Тимошенко на Тернопільщині, Василь Облещук із колишніми співслуживцями відпрацьовує технологію придушення протестних акцій активістів, які прокотилися по всій Україні.

Нещодавно у день приїзду Тимошенко до Тернополя він зірвав акцію протесту проти Юльки. Для цього він на допомогу зібрав групу тітушок. На відео і фото, яке було опубліковане в інтернеті видно, як Облещук особисто вириває з рук тернополян плакати із написом «Юля – московська зозуля», «Юля – ставленик Кремля». Він навіть погрожує протестувальникам. Екс-правоохоронець разом з тітушками зробив усе, або не дати тернополянам в очі сказати Юльці свою думку про неї.

Джерело: vybory.te.ua (ексклюзивний матеріал)

One thought on “Екс-міліціонер, який працював на Януковича, має «зробити вибори» Юльки на Тернопільщині

  • 29.11.2018 о 14:21
    Permalink

    Облещук — токсичний актив. Може він і має хороші зв’язки, авторитет у поліції (що дозволяє йому віддавати накази поліцаям при розгоні мітингів), але багато людей пам’ятає його як вірного пса режиму Януковича. Звісно, Юльці на такі дрібниці байдуже — вона ж бо нашкодила Україні на кілька порядків більше одними лише газовими угодами. А от впевненість у власній безпеці, в тому, що всім, хто посміє сказати їй щось поперек, вміло і оперативно заткнуть рот, чогось та й варті. Здається мені що, коли всупереч громадському спротиву призначили Облещука головою УМВС по нашій області, працювала схожа мотивація.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *