Транспортне віче в Тернополі: людей менше, але здаватись не думають

Четверту неділю поспіль тернополяни збираються на Театральному майдані на “Транспортне віче”. Люди і далі вимагають відставки начальника управлыння транспорту міськради Ігоря Мединського та прозорості в аудиті тарифів.

Транспортне віче розпочалось 25 листопада о 12.00. Людей значно менше, ніж у попередні рази, але вони кажуть, що здаватись не налаштовані.

На зібранні обговорили транспортні події, які відбулись у місті за останній тиждень.

17-річний тернополянин Олександр прийшов на віче із друзями. Хлопці кажуть, що приходять сюди щонеділі відколи вперше підняли тарифи.

– Ми хочемо, щоб ціна на проїзд була справедливою. В нас в Тернополі одні із найнижчих зарплат в Україні, а встановили такий високий тариф, – говорить Олександр. – Чи підвищать ціну знову, залежить від самих тернополян. Адже потрібно, щоб експерти встановили справжню вартість, а не таку, що хтось собі придумав.

Богдан Терноруда каже, що більше на таке зібрання не прийде, бо влада зовсім не реагує на побажання людей, а тернополяни байдужі до проблем. – Я не задоволений тими подіями, що в нас відбуваються. Не задоволений і тим, що людям це все байдуже, люди чекають, щоб знову ціни пішли вгору. Я стою тут заради своїх дітей, – говорить пан Терноруда. – Я вимагаю відставки Мединського. Я проти цієї влади в Тернополі. Мені вже відмовили в субсидії, бо був дзвінок з міської ради в собес, щоб не дали мені субсидій.

Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Podii/transportne-viche-v-ternopoli-lyudey-menshe-ale-zdavatis-ne-dumayut-10744807.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *