В обласному центрі масово виготовляють “картку тернополянина”

Тернополянка Ірина подає документи на “картку тернополянина”. Каже, не могла зробити її раніше, бо не мала пенсійного посвідчення. До цього часу жінка їздила зі спеціальним талончиком. Це тимчасовий документ, який свідчить про те, що «картка тернополянина» ще не видана на руки.

“Часом йду пішки, але деколи сідаю у громадський транспорт. Їжджу у село до мами, в мене старенька мама, тоді користуюсь маршруткою. В тролейбусі мене ще пускали без картки тернополянина по талончику. Я показувала, що чекаю на картку тернополянина і мене пускали. Така ж ситуація була часом у маршрутках”, – каже жінка.

Електронна система оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті Тернополя працює вже майже рік. Наше місто стало першим в країні, де започаткували таку європейську практику.

«Соціальну карту тернополянина» можуть оформити люди, які прописані або офіційно працюють в Тернополі. Виготовляють такий електронний квиток на п’ять років.

ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬКІВ, ДИРЕКТОР ТОВ “СИСТЕМНИЙ ЗВ’ЯЗОК”:

“На сьогодншіній день подало більше 93-х тисяч людей на виготовлення “картки”. Вже на руках є 86 тисяч карток. З яких пільгових карток в районі 47 тисяч. Решту йдуть учні, студенти і звичайні картки”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *