Тернопільщина готується до снігопадів

У понеділок, 19 листопада, відбулося оперативне засідання штабу, до складу якого входять усі структури та підрозділи, дотичні до ліквідації можливих наслідків негоди.

Про це повідомила прес-служба Тернопільської ОДА.

«Заготовлено уже понад 43 тис. тонн піску при потребі 46 тисяч тонн, 13 тис. тонн технічної солі, що складає 94% від потреби. Готово також 215 одиниць техніки при потребі 246 одиниць», – йдеться в повідомленні.

До роботи в умовах надзвичайних ситуацій готові також енергетики. В обленерго створено 18 аварійних бригад. Створена також група із 45 осіб для аварійно-відновлювальних робіт на підстанціях та із 27 осіб – на електромережах. Водночас, в кожному районі є сили швидкого реагування – аварійні бригади по три особи. Обенерго забезпечено й необхідним запасом матеріалів. У разі виникнення надзвичайних ситуацій, буде задіяна також спеціальна техніка.

Від управління ДСНС на реагування на такі ситуації мається 400 осіб особового складу та 150 одиниць спеціальної техніки. В тому числі, це техніка підвищеної прохідності, що може залучатися до надання допомоги. Крім цього, підготовлені мобільні пункти обігріву, котрі можуть висуватися в район виникнення надзвичайних ситуацій для обігріву населення та забезпечення роботи екстрених служб при ліквідації надзвичайних ситуацій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *