Активісти вимагатимуть скасувати договір оренди земельних ділянок Почаївській лаврі (2 відео)

У міськраді розглядатимуть питання про передачу трьох земельних ділянок навколо Свято-Успенської Лаври з комунальної власності церкві МП. Напередодні активісти оприлюднили відео, на якому начебто монах Почаївської Лаври пропонує пів тисячі євро депутату міськради за позитивне голосування.

Джерело: ТСН


 

Інші деталі даної ситуації у статті TeNews:

Москва здійснює спроби підкупу почаївських депутатів

Націоналісти Тернопільщини 19 листопада провели прес-конференцію щодо питання збереження земель Почаївської лаври. Нещодавно Львівським апеляційним судом було прийнято рішення про те, що Почаївська міська рада зобов’язана переглянути своє рішення щодо надання Почаївській лаврі земель загальним обсягом близько 2,5 га.

Цікавий той момент, що активно відбувається підкуп депутатів, про що зрозуміло з наданого відео. По ньому можна зробити припущення , що до корупційних схем причетний мер міста Почаєва – Василь Бойко. Дане відео було представлено на конференції для Тернопільських ЗМІ.

20 листопада відбудеться сесія Почаївської міської ради, де буде розглядатися питання про скасування передачі земель московській церкві.

Активісти «Правого сектору» контролюватимуть процес голосування задля запобігання реалізації корупційних схем. Ми вважаємо , що українські землі повинні використовуватися українським народом, та бути на балансі в державному історико – архітектурному заповіднику, а не в користуванні внутрішніх окупантів.

Також звертаємося до керівництва Служби безпеки України та поліції з рекомендацією перевірити даний факт на наявність складу злочину.


 

Також є сюжет на цю тему від каналу  Тернопіль1:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *