Громадськість Тернопільщини – за Помісну православну церкву! (відео)

Сьогодні, 18 листопада 2018 року громадсько-політичний актив регіону під звуки духовного гімну «Боже великий Єдиний» звернувся до керуючого Українською православною церквою на Тернопільщині владики Сергія із проханням про долучення до процесу об’єднання в єдину православну церкву в Україні та «бути зі своїм народом у такий непростий і водночас відповідальний історичний час».

У своєму зверненні учасники війни на Сході нашої країни, ветерани, волонтери, громадсько-політичні діячі та науковці місцевих вузів зазначили, що помісна церква укріпить міжконфесійний мир в державі та ліквідує один із стовпів російського агресора Україні.

Представник Тернопільсько-Кременецької єпархії УПЦ о. Володимир, з огляду на відсутність правлячого архієрея, пообіцяв представникам громадськості передати звернення владиці Сергію та переконати у необхідності підтримки українського народу.

Уже скоро, 22 листопада 2018 року побачимо, наскільки щирим у своїх помислах є представник московської церкви владика Сергій і що ж так вплинуло на його «істинні» погляди, якщо у 1991 році у сан єпископа його висвячував митрополит Філарет, один із яскравих борців сьогодення супроти «Русского міра».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *