У випадку надання Томосу намісник Почаївської лаври перебереться у Придністров’я?

У мережі припускають, що намісник Почаївської Лаври готує собі «запасний аеродром» на випадок остаточної поразки церкви Московського Патірархату в Україні та вже зовсім скоро може змінити свій титул з «митрополит Почаївський» на «митрополит Придністровський».

Відео з ймовірним візитом митрополита Почаївського Володимира у Придністров’я, на якому владика вільно спілкується з вірянами молдавською мовою, опублікували в мережі YouTube:

Автори ролика зазначають, що Придністров’я є найбільш вигідним запасним варіантом для намісника Лаври – для поїздок у невизнану країну не потрібен біометричний паспорт, якого так бояться в УПЦ МП, там постійно дислокується контингент російських військ. Та й перевозити нажите за 22 роки керівництва Лаврою у Придністров’я ближче, ніж у Росію. Благо, колишній президент-утікач Віктор Янукович свого часу збудував для цього у Почаєві зручний вертолітний майданчик https://zaxid.net/u_pochayevi_zamist_parkovki_bude_vertolitniy_maydanchik_dlya_yanukovicha_n1249383

Не оминули у описі до відео болючу для Почаєва тему контрабанди вина, про яку нещодавно згадував екс-нардеп Роман Безсмертний https://espreso.tv/news/2018/10/14/pochayivsku_lavru_zvynuvatyly_u_kontrabandi_vyna_z_moldovy . Автори саркастично зауважили, що під етикеткою церковного «Кагору» в Лаврі цілком вірогідно можуть «підсунути» відомий з радянських часів «Букет Молдови».

Непокоїть дописувачів і доля елітних скакунів https://zz.te.ua/pochajivski-monahy-orhanizuvaly-biznes-na-porodystyh-konyah/ , яких розводять в Почаївській Лаврі – їх цілком може спіткати доля страусів Віктора Януковича, котрих колишній гарант так і не зміг забрати у Ростов-на-Дону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *