Тернопільській міській територіальній громаді бути

Рішення про створення міської територіальної громади прийняли 14 листопада, на позачерговій сесії міської ради.

Рішення було прийняте, враховуючи висновок Тернопільської обласної державної адміністрації, затверджений розпорядженням голови  ТОДА від 25 жовтня 2018 року, керуючись Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про місцеве самоврядування в Україні».

До Тернопільської міської територіальної громади, добровільно приєдналися Курівецька (с. Курівці), Малашовецька (с.Малашівці та с.Іванківці), Черняхівська (с.Чернихів, с.Глядки, с.Плесківці) та Кобзарівська (с.Кобзарівка і с.Вертелка) сільські ради.

“Входження сільських рад до міської територіальної громади, дасть більші можливості для розвитку сільських територій. Вони зможуть користуватися усіма можливостями міської інфраструктури, – розповідає заступник міського голови Леонід Бицюра. – Для міста, це можливість залучення додаткових фінансових можливостей, та звичайно, можливість подальшого розширення міста.   Наступним нашим кроком буде затвердження рішення на урядовому рівні. І зовсім скоро ОТГ запрацює в цілісному форматі.”

Варто зазначити, що Тернопіль стане одним з перших  обласних центрів, який приєднав вісім навколишніх сіл та створив міську територіальну громаду.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *