Протест від безвиході: на Тернопільщині працівники автодору знову перекрили дорогу

Уже майже півроку працівники державного підприємства «Тернопільський облавтодор» не можуть домогтися, аби їм виплатили зароблене.

Сьогодні люди знову намагалися привернути до себе увагу влади. Від безвиході вже вдруге за три тижні працівники підприємства пішли перекривати дорогу.

Протест викликаний заборгованістю Служби автомобільних доріг у Тернопільській області перед ДП «Тернопільський облавтодор». Сума боргу із зарплати, за словами працівників, уже сягнула понад 20 мільйонів гривень. Коштів вони не отримують із червня.

Близько сотні мітингарів безперервно рухалися по нерегульованому пішохідному переході на центральній вулиці Тернополя – Руській. За словами людей, акція планувалася більш масова, однак частині працівників обіцяли, що їм оперативно виплатять зарплату. Але борг так і не повернули.

З центру міста дорожники вирушили до Тернопільської облдержадміністрації, де продовжили акцію. Заступник голови ТОДА Олег Валов, який зустрівся з ними, зазначив, що ситуацію візьмуть під контроль.

Працівникам облавтодору, як і минулого разу, пообіцяли повернути кошти. Якщо домовленості не виконають до наступної середи, протестувальники вимагатимуть звільнення керівництва та знову перекриватимуть дороги.

Як повідомляла IA ZIK, перша мирна акція тернопільських дорожників відбулася 25 жовтня. Тоді люди перекрили дорогу неподалік аеропорту.

Через недофінансування працівники облавтодору працюють за скороченим графіком 2-3 дні в тиждень. Проте і в таких умовах їм не виплачують зарплат.

Люди заявляють – державне підприємство доводять до банкрутства.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *