Цирк Тимошенко в Тернополі: дресирована поліція, клоуни-тітушки і хижий Деревляний (відео)

Продовжуємо висвітлювати вояж Юлії Тимошенко по Тернопільщині. Після тріумфального розгону мирного пікету під готелем Авалон і VIP богослужіння у Зарваниці її світлість зволили виступати у БК Березіль. І що Ви думаєте? Туди знову підтягнулися протестувальники і влаштували пікет. І знову у них виривали плакати — тільки цього разу старався власноруч перший заступник голови Тернопільської обласної ради Василь Деревляний.

Схоже, Облещук, помітивши пильну увагу багатьох камер, розсудливо вирішив не рватися у бій. Замість силового тиску вдався до нагнітання атмосфери поліцейської держави.

Цікаво, що “газовій принцесі” прислужували не лише тітушки, яких можна помітити на відео. Усі поліцейські з готовністю виконували накази Облещука по протидії протестуючим. Складалося враження, що той ніби й не покидав пост начальника міліції. Невже правоохоронцям за часів Януковича так сподобалося пресувати мирних мітингувальнків під керівництвом Облещука, що вони просто не можуть опиратися його владному гавкоту?

Світло на це питання може пролити наступна інформація. З надійних джерел стало відомо, що Юліним тітушкам платили по 500 гривень за годину. Думаю, не обділили вдячністю і причетних силовиків.

Загалом же складається враження, що Янукович порівняно з Юлькою курить в сторонці. Курить, задоволено посміхаючись — адже його репресивні методи перейняли і без жодного сорому втілюють вчорашні вороги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *