Старі обіцянки з новою зачіскою, або як “кремлівська зозуля” Тернопільщиною гастролювала

Приїзд лідерки “Батьківщини” відбувався під грифом “секретно”. Спершу візит кілька разів переносили, зрештою, 13 листопада вона таки добралась до нашої області.

Почала офіційну частину Юля Володимирівна з прес-конференції, на яку журналістів пильно “відбирали” послухати про так званий “новий курс” мали змогу лише погоджені вищим партійним керівництвом особи. Очевидно, що про жоден негатив в цьому випадку говорити не варто. Щоправда, під готельним комплексом “Авалон”, де Тимошенко виступала перед журналістами, зібрались протестувальники, але їх професійно намагались ліквідувати відповідні силові структури.

Далі очільниця “Батьківщини” поКУРСувала до Теребовлі, де планувала зустрітись з велелюдним натовпом свого електорату. Ця подія була заздалегідь проанонсована, але охочих вкотре послухати те, про що Тимошенко говорить вже більше десяти років  – не було. На фото чітко видно: людей нема. Навіть якщо врахувати місцевих партійних працівників та тих, кого добровільно-примусово “зігнали”, на центральній теребовлянській площі не більше 150-ти осіб. Мабуть, Юля Володимирівна вважає, що українських народ має амнезію чи думає, що всі дурні і далі сліпо віритимуть в міфічний, ні для кого незрозумілий “новий курс”. Адже, ні для кого не є секретом, що віддана подруга Путіна може запропонувати нам лише “новий курс” до Кремля, а обіцяне зниження ціни на газ – це знущання та насміхання. Бо всі ж пам’ятають газові угоди Тимошенко, саме дякуючи яким, вона загнала українців у рабство до Росії.

Та не про це лідерка “Батьківщини” розповідала після Теребовлі в “Березолі”, куди допускали лише суворо по списках. Пересічний тернополянин не міг бути присутнім на заході, куди знову ж таки змусили приїхати усіх партійників області. Кількість їх все одно не задовільнила Тимошенко, відтак, вона помітно нервувала і збивалась у своїх брехливих доповідях. Журналістів, котрі хотіли потрапити на “публічну” зустріч, безцеремонно виганяли і в хамовитій формі вказували їм на двері: ось вам і свобода слова, і повернення режиму. Чого чи Кого боїться та, хто називає себе народною улюбленицею? Звичайних людей? Відповіді знаходьте самі…

Омелян Андрійович, небайдужий громадський активіст

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *